1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

SpausdintiEl. paštas

Aukštadvaris

Svarbi informacija

Paskutinės naujienos

Šv. Huberto šventė Aukštadvaryje

Praėjusį sekmadienį Aukštadvario medžiotojų būrelis suorganizavo šventę kraštiečiams. Taip netradiciškai nuspręsta paminėti Šv. Huberto – medžiotojų globėjo dieną.

Šventė prasidėjo mišiomis Aukštadvario bažnyčioje, kurių metu buvo pašventinta Aukštadvario medžiotojų būrelio vėliava. Iš bažnyčios šventė persikėlė į miesto aikštę, kur netrūko ne tik linksmybių, bet ir vaišių. Šventę atidarė Trakų meno mokyklos varinių pučiamųjų instrumentų ansamblis sugrodamas medžiotojų maršą. Tuo tarpu medžiotojų žmonos rūpinosi, kad šventės svečiai nesušaltų – siūlė karšto vyno ir stirnienos sriubos. Medžiotojų vaišėmis nukrauti stalai šventės svečiams siūlė paragauti pačios įvairiausios žvėrienos, pradedant dažnam jau ragauta šerniena ir baigiant vieno tauriausių gyvūnų – elnio mėsa ir net delikatesine mėsa vadinamos rūkytos bebrienos, kuria pavaišinti šventės svečius pasisiūlė V. Zalieckas.

Skaityti visą straipsnį

 

Skaityti daugiau... »

Kviečia vakaronė „Gyvenimas kaip sodas“

                                                                

Skaityti daugiau... »

Aukštadvariečių kelionė po pasakišką Aukštaitiją

Sakoma, kad geriausias kelionių metas yra vasara. Bet patikėkite, kokią smagią kelionę  Aukštadvario seniūnijos bendruomenė organizavo  po pasakišką Aukštaitiją šį  auksinį rudenį.

Spalio 18 dienos ankstų šeštadienio rytą  kelionių organizatoriaus  UAB „Kiveda“ 50 vietų autobusu, lydimi nuostabios gidės Faustos, išvykome iš Aukštadvario.

Besižvalgydami pro langus,  klausydami gidės pasakojimo,  važiavome Zarasų rajono link. Keliautojų amžius buvo įvairus, nuo senjoro  iki mokinuko. Į kelionę buvo pakviesti patys aktyviausi seniūnijos gyventojai, bendruomenių ir  seniūnaitijų atstovai bei seniūnaičiai.

Skaityti daugiau

Skaityti daugiau... »

Apklausa

Ar lankėtės kada nors aukštadvaryje?

 

 

 

 

 

 

 

  Rezultatai

Dabar tinklapyje

Mes turime 3 svečius online

Seniūnė

Jadvyga

Dzencevičienė

 

Prisijungti