1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

SpausdintiEl. paštas

Aukštadvaris

Svarbi informacija

Paskutinės naujienos

Valstybės diena Aukštadvaryje

Valstybės diena  vis iškilmingiau  yra švenčiama  Aukštadvaryje.

Saulėtą  liepos 6-sios sekmadienio rytą  seniūnijos darbuotojų dėka  apšvietimo stulpai buvo padabinti ES, Lietuvos ir Aukštadvario miestelio herbinėmis vėliavėlėmis. Neatsilikdami nuo šio gero pavyzdžio  iškėlė vėliavas ir miestelio gyventojai, juk pravažiuodami mūsų  miestelį mato visa Lietuva. 

Savo skambiu garsu naujas bažnyčios varpas sukvietė  Aukštadvario seniūnijos gyventojus ir svečius bei poilsiautojus, apsistojusius kaimo turizmo sodybose,   į Aukštadvario Kristaus Atsimainymo bažnyčią.  Šv. Mišias už Lietuvos valstybę aukojo bažnyčios klebonas, monsinjoras Vytautas Kazys Sudavičius.

skaityti visą straipsnį

Skaityti daugiau... »

Vasarvidžio naktis Aukštadvaryje

Ankstų ilgiausios dienos rytą aukštadvarietės moterys drauge su mergaitėmis, neišsigandusios apniukusio dangaus ir dažnai  prapliumpančio lietaus,  pabiro po laukus rinkti skirtingų devynių žydinčių žolynų,  o po pietų sėdo pinti ąžuolo vainikų varduvininkams.

Trumpiausią naktį iš birželio 23 dienos į 24 dieną  Aukštadvario bendruomenės aikštės žalumoje buvo šiuolaikiškai atgaivintos senųjų amžių tradicijos: visų menų (teatro, muzikos, šokio) sintezė įtraukė šventės dalyvius į ypatingos nakties mistišką nuotaiką.

Skaityti visą straipsnį

Skaityti daugiau... »

Lietuvos savivaldybių seniūnų jėga – vienybėje“

Tokiu simboliniu šūkiu birželio 20–21 dienomis buvo pradėtas Lietuvos seniūnų asociacijos septintasis suvažiavimas - sąskrydis, vykęs Jonavos rajone, Ruklos seniūnijoje, kuriame dalyvavome ir mes, Trakų rajono seniūnai.

Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija veikia jau dvylika metų. Asociacija išaugo, sustiprėjo, tapo veikli ir žinoma. Lietuvoje per 60 savivaldybių veikia 550 seniūnijų, kaip savivaldybių administracijų filialai. Seniūnijoms priskirta labai svarbi funkcija – būti tarpininkais tarp konkrečios teritorijos gyventojų ir valdžios institucijų atstovų, siekti konstruktyvaus dialogo ir užtikrinti vietos gyventojų interesų gynimą. Lietuvos seniūnų vienybę saugo asociacijos Vienybės angelas, pastatytas Trakuose, Angelų kalvoje.

Skaityti visą straipsnį

Skaityti daugiau... »

Apklausa

Ar lankėtės kada nors aukštadvaryje?

 

 

 

 

 

 

 

  Rezultatai

Dabar tinklapyje

Mes turime 4 svečius online

Seniūnė

Jadvyga

Dzencevičienė

 

Prisijungti